Ofis Temizliği

ofis temizlik3 Temiz, ferah ve rahat bir Ofis ortamında kim çalışmak istemez ki? Sizler de yoğun bir tempo ile işlerinizi sürdürüyor iseniz temizlik belki aklınıza gelmeyebilir ya da bunun için ayrıca bir zaman ayıramayabilirisiniz.

Ofis temizliği konusunda tüm temizlik işlerinizi tecrübeli ve profesyonel olan ekibimiz ile kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalite anlayışımızın ve işimize verdiğimiz önemden dolayı her türlü Temizlik ihtiyacına cevap verecek personelimiz ile ofis temizliği ve diğer temizlik hizmetlerini vermekteyiz.

Ofis temizliği işlemleri gerçekleştirilirken yapılan işlem kaba pisliğin temizlenmesi ile başlar. Daha sonra Üst bölümlerden başlamak üzere aksesuarlarınız, tablolarınız, lambalar, kapı kolları ve kapı üstlerinin temizliği ile devam edilmektedir. Daha sonra sıra cam temizliği işlemine gelir. Cam temizliği konusunda tecrübeli ekibimiz tarafından özel ekipmanlar ile camlarınız tek bir leke kalmayacak şekilde temizlenir. 

Ofis temizliğinin bir diğer aşaması ise zemin temizliğidir. Islak ve kuru zeminleriniz özel temizlik araçları ile itinalı bir şekilde temizlenir. Ofis de eğer halı veya kilim kullanıyor iseniz bunların temizliği süpürme ve silme işlemlerinden sonra tamamlanır. Daha sonra ofis temizliğinde mobilya temizleme işlemine geçilir. Mobilyalar tek tek tozları alınır ve silinir, sandalye, masalar, kitaplık ünitesi, ve varsa raflar temizliği yapılır. Bu işlemlerden sonra ofisinizin daha temiz olabilmesi için ofisinizde bulunan lavabo ve tuvaletlerin temizliği yapılır. Bu temizlik işleminde özel temizlik malzemelerinin kullanılması lavaboların ve tuvaletlerin dezenfekte işlemleri itina ile yapılmaktadır. 

Bu aşamadan sonra ise son olarak ofisinizdeki çöp kutularının boşaltılması dış kapının silinmesi ile tüm temizlik işlemleri tamamlanmış olacaktır.  Temiz bir ortamda çalışmak sizlerinde hakkıdır. Profesyonel Hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

 


Diğer Koşullar ve ayrıntılar için Arayabilirsiniz. +90 212 580 56 57 - +90 532 496 22 57

EtiketDış Cephe ve Cam TemizliğiOfis Büro Temizliğiİnşaat sonrası temizlikVilla TemizliğiEv TemizliğiKoltuk YıkamaFabrika TemizliğiOto Park TemizliğiRestaurant TemizliğiPlaza & Showroom TemizliğiOkul TemizliğiBanka TemizliğiCamii Temizliği,