Restaurant Temizliği

restaurant temizlik

Restoran ve Cafe temizlik hizmetimiz; Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da yapilmaktadır. Yeni Efsane temizlik şirketi size her koşulda hizmet vermeye hazırdır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı veya boş tüm meskenler için size uygun çözümler uretilir. Evlere, işyerlerine, dairelere, binalara, fabrikalara, ofislere, restaurantlara, yemekhanelere, sağlık işletmelerine, dershanelere, otellere ve üretim alanlarina herzaman heryere aynı titizlikle hizmet verilmektedir.

Restoran ve Cafelerde ihtiyacınız olan personel temini konusunda bize ulaşabilir, bordrolama hizmetimizi de talep edebilirsiniz. Servis ve üretim bölümlerinde daha önce 5 yıldızlı otellerde calışmış personellerimiz hizmet vermektedir.

Müşterilerinize önem vermelisiniz, yıllarca çalışarak, didinerek elde ettiğiniz imajınız küçük ihmal yüzünden zedelenebilir.
Müşterileri yerinde ağırlayan yemek sunumu ve eğlence faaliyetlerinde bulunan işletmeler, temizliğe görsel açıdan da önem vermeliler.

EtiketDış Cephe ve Cam TemizliğiOfis Büro Temizliğiİnşaat sonrası temizlikVilla TemizliğiEv TemizliğiKoltuk YıkamaFabrika TemizliğiOto Park TemizliğiRestaurant TemizliğiPlaza & Showroom TemizliğiOkul TemizliğiBanka TemizliğiCamii Temizliği,