Villa Temizliği

Villa temizligi

Villa Temizliği Köşklerinizin veya villalarınızın temizlikleri konularında işlerinde oldukça başarılı ve uzman personellerimiz aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. 

Geçmişten gelen tecrübemiz ile birlikte villalarınızın veya köşklerinizin temizliklerini gerekli özen ve titiz içerisinde gerçekleştirerek evinizde bulanan maddi veya manevi değeri yüksek eşyalarınızın zarar görmemesi için itina ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Villa temizliği ile ilgili tüm gerekli araç, gereç ve temizlik malzemelerinin özenle ve kaliteli malzemelerden seçilmiş olması da ayrıca kalıcı temizlik konusunda yardımcı etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Villa temizliği nasıl yapılır sorusunu yanıtlayacak olursak, Villa temizliği, yeni yapılmış olan henüz inşaatı tamamlanmış olan villa temizliği tamamı ile sizlerin istekleri doğrultusunda yönlendirilmekte olup, villanızın büyüklüğüne göre gerekli personel sayısı belirlenecektir. Aynı zamanda kullanılan temizlik malzemelerinin ve araç-gereçlerin sağlığa kesinlikle bir zararı bulunmayıp tamamı ile Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylı malzemeler ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu açıdan sağlığa uygun derecesi mümkün olan en üst seviyede bulunmaktadır.

Özellikle inşaat sonrası villalarınızın temizlenmesi, firmamızın tecrübesi, müşteri memnuniyeti anlayışı ve  itibarı ile en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Villa temizliğinde villanızın her yeri a’dan z’ye kadar temizlenmektedir. Bunların arasında camlar, cam çerçeveleri, banyo, lavabo, banyo zemini, duşa kabin veya küvet ünitesi temizliği, muslukların dezenfekte edilmesi, klozet temizliği, sauna temizliği, ısıtma sistemlerinin temizliği, kazan dairelerinin temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, mutfak mermerinin temizliği, ıslak zeminlerin ve seramik zeminlerin temizliği, kapıların temizliği, kapı kollarının dezenfekte edilmesi, duvarların temizliği,havuz temizliği, tuvalet temizliği, tuvaletlerin dezenfekte edilmesi, teras veya bahçe temizliği, salonun temizliği, peteklerin temizliği, camların temizliği, antre temizliği, elektrik prizlerinin ve lamba anahtarlarının dezenfekte edilmesi, laminant parkelerin temizliği ve daha bir çok temizliği sizler için yapmaktayız.

Temizlik konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile villalarınızın temizliğine talibiz. Kaliteden ödün vermeyen uzman ekibimiz ve müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulması ile sizlerin arzuladığı biçimde villalarınızın temizlikleri gerçekleştirilmektedir. Siz de villanızın temizlenmesini istiyor iseniz lütfen bizimle iletişime geçerek randevu alarak villanızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bizlere ulaşmaktır. Gerisini bize bırakın.

{jcomments on}

EtiketDış Cephe ve Cam TemizliğiOfis Büro Temizliğiİnşaat sonrası temizlikVilla TemizliğiEv TemizliğiKoltuk YıkamaFabrika TemizliğiOto Park TemizliğiRestaurant TemizliğiPlaza & Showroom TemizliğiOkul TemizliğiBanka TemizliğiCamii Temizliği,